Ekstrakty z Konopi siewnych PEŁNE SPEKTRUM

Bieszczadzkie Konopie

Jestem  wyłącznym dystrybutorem na Polskę i Europę ekologicznych produktów z konopi siewnej uprawianej w gospodarstwie Katarzyny i Romana Piłat z Podkarpacia. Certfikacja ekologiczna w firmie Ekogwarancja Produkty końcowe są wyprodukowane przez ich firmę Olihemp.

Moim celem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, które pomogą w utrzymaniu ich zdrowia oraz pogody ducha!  W sposób nowatorski oznaczam moc produktów w oparciu o procentowy udział ekstraktu. Ekstrakt ten zawiera wszystkie kannabinoidy, wszystkie terpeny, wszystkie fenole i wszystkie flawonoidy oraz minerały, które naturalnie występują w konopi siewnej. To oznaczenie odróżnia nasze produkty od tych na rynku, które są stworzone przy użyciu izolatów. Tylko w produktach pełnego spektrum bez dodatku izolatów zawarta jest synergiczna informacja. 

Moja firma mieści się w Bieszczadach, w miejscowości Nowy Łupków w gminie Komańcza.

Mieczysław Bielak
krótko o nas

Kim jesteśmy?

Jestem pasjonatem propagującymi życie w zgodzie z NATURĄ. Z uszanowaniem tradycji i medycyny naturalnej stosowanej od setek (tysięcy) lat a także otwarty na naukę i jej najnowsze badania i odkrycia w dziedzinie botaniki, biologii i medycyny; rozumiejąc jak działa nasz organizm, czego potrzebuje by prawidłowo, optymalnie funkcjonować - chcę dzielić się tą pasją z innymi. 

Wiele jest wspaniałych roślin - DARÓW NATURY dla Naszego zdrowia,
Konopia wśród nich jest prawdziwą KRÓLOWĄ.
envelopeusercartphone